Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Firlej

Firlej(Rawa + 10 km)

829 000 zł274 m² 3 463,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Ciekawa oferta! Na sprzedaż duży, wolnostojący dom 3-kondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni 810 m . Nieruchomość wybudowana w 2001 roku z solidnych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lubartów

Lubartów(Rawa + 20 km)

1 390 000 zł255 m² 5 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 180 m | 2100 m działki | Możliwość wydzielenia gruntu | okolice Lubartowa Dom z charakterem. Przestrzeń, która pracuje na Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł165,50 m² 5 981,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w ścisłym centrum Lubartowa przy ul. Legionów 35, na ulicy równoległej do głównej arterii miasta. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł56 m² 6 428 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w najlepszej lokalizacji w Lubartowie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 56m zlokalizowane przy zacisznej uliczce w samym centrum Lubartowa na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 607 m² 62,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ok. 1600 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona z komórką. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krasienin(Rawa + 22 km)

2 590 000 zł236,71 m² 10 941,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Nowoczesny dom W otulinie lasów kozłowieckich - wyjątkowa przestrzeń wśród natury do własnej aranżacji Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 905 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1905 m2 o oznaczeniu mr, położona w miejscowości Krasienin, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,57 m² 6 562,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż udziały w kamienicy ze wskazaniem na lokal mieszkalny o powierzchni 68,57 m2 położony na I piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, środkowe + piwnica + wspólny strych. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Talczyn(Rawa + 16 km)

330 000 zł100 m² 28,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Siedlisko z duszą Twoja przystań w Talczynie (gm. Kock) Powierzchnia: 1,3679 ha | Cena: 390 000 zł Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się wśród śpiewu ptaków, a pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Firlej(Rawa + 10 km)

3 999 777 zł1 000 m² 3 999,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 034 m²

Dom weselny / pensjonat | Jezioro Firlej | Działający biznes z historią i potencjałem Oferta dla osób, które szukają nie tylko nieruchomości, ale gotowego, stabilnego biznesu. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rawa

Rawa,lubelskie

2 900 000 zł4 610 m² 629,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną położoną w Rawie Mazowieckiej blisko centrum. Nieruchomość o powierzchni 11688m2 ,jest zabudowana i stanowi jeden kompleks gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rawa

Rawa,lubelskie

110 000 zł60 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Siedlisko wiejskie w miejscowości Rawa, gm. Michów, pow. lubartowski, woj lubelskie położone w malowniczej okolicy w skład którego wchodzą: 1/ budynek mieszkalny - parterowy, drewniany,.